Web sitemizde yer alan haber içerikleri izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.
Turkiye - Türkiye Kupası
20:30
Beşiktaş
1 : 0
MKE Ankaragücü
Turnuvalar (Kulüpler) - UEFA Şampiyonlar Ligi
22:00
Paris St. Germain
0 : 0
Borussia Dortmund
Turnuvalar (Kulüpler) - Kulüp Hazırlık Maçları
16:00
Negeri Sembilan FA
2 : 0
Tanjong Pagar United FC
İskoçya - Premier Lig
21:45
Airdrieonians FC
1 : 0
Partick Thistle FC
İngiltere - Lig 1
22:00
Bolton Wanderers
0 : 0
Barnsley
İngiltere - Lig 2
21:30
Crawley Town
1 : 0
Milton Keynes Dons
Almanya - 2. Bundesliga
19:30
Osnabrück
0 : 4
Schalke 04
İtalya - Serie C, Yükselme Playoffları
21:30
Taranto FC
0 : 0
Latina Calcio
21:30
Atalanta U23
1 : 1
AC Trento
21:30
AS Giana Erminio
2 : 0
PRO Vercelli 1892
21:30
Legnago Salus
0 : 0
Lumezzane
21:30
AS Gubbio
0 : 0
Rimini FC 1912
21:30
Juventus Next Gen
0 : 0
Arezzo
21:30
Delfino Pescara 1936
0 : 1
US Citta di Pontedera
21:30
Audace Cerignola
1 : 0
Giugliano Calcio 1928
22:00
AZ Picerno
22:00
Crotone
İskoçya - Lig 1
21:45
Dumbarton FC
1 : 0
Stirling Albion FC
21:45
Spartans
0 : 1
Peterhead
İskoçya - Şampiyona
21:45
Alloa Athletic FC
0 : 0
Hamilton Academical FC
21:45
Montrose
0 : 0
Inverness Caledonian Thistle FC
Suudi Arabistan - 1.Lig
18:55
Hajer FC
18:55
Al-Kholood
19:20
Al-Najma
19:20
Al Safa SC (SA)
19:20
Jeddah Club
19:20
Al-Faisaly FC
Almanya Amatör - Bremen-Liga
20:00
Werder Bremen (A)
14 : 0
Oberneuland
Almanya Amatör - Regionalliga Batı
20:00
Wuppertaler
1 : 0
Fortuna Dusseldorf II
Arjantin - Copa de la Liga, Reserves
21:00
CA Belgrano
21:00
Racing Club Avellaneda
21:00
CA Banfield
21:00
San Lorenzo de Almagro Res.
21:00
CA Union Santa Fe Reserve
21:00
CD Godoy Cruz
21:00
CA Sarmiento de Junin
21:00
Estudiantes de LP Reserve
Arjantin - Primera Nacional
21:05
CA Talleres de Remedios
0 : 0
Racing De Cordoba
Arjantin - Torneo Federal A
02:35
CS Belgrano
1 : 1
CA Douglas Haig
Austria Amateur - Bölgesel Ligi Merkez
20:00
SC Weiz
20:00
USV St. Anna am Aigen
Avustralya - Queensland NPL, Kadınlar
13:15
Gold Coast United FC
13:15
Souths United FC
BAE - Arap Körfez Ligi
19:45
Al Wahda FC (Uae)
1 : 0
Al-Nasr Dubai CSC
Brezilya - Brasileiro Serie D
02:00
Aguia De Maraba PA
1 : 1
Fluminense EC PI
21:30
Audax Rio RJ
21:30
Democrata SL MG
Brezilya - Brasilero Seri B
01:00
Ceara SC CE
2 : 2
CR Brasil AL
02:00
AA Ponte Preta SP
3 : 0
Amazonas FC A&M
03:00
Santos FC SP
4 : 1
Guarani FC SP
Brezilya - Brasilero Serie A
02:00
EC Juventude RS
02:00
AC Goianiense GO
Brezilya - Brezilya Şampiyonası, Kadınlar
01:00
Cruzeiro EC MG
1 : 2
SE Palmeiras SP
03:00
America MG
1 : 2
CR Flamengo RJ
21:00
Fluminense FC RJ
21:00
SE Kindermann SC
Brezilya - Brezilya Serie C
02:00
Londrina EC PR
2 : 2
CS Alagoano AL
02:00
Sao Bernardo FC
5 : 0
Ferroviario AC CE
Brezilya - Gaucho, Serie A2
01:30
Veranopolis RS
01:30
Passo Fundo RS
Brezilya - Goiano, 2. Divisao
01:00
Gremio Anapolis GG
0 : 1
Abecat Ouvidorense GO
Ekvador - LigaPro Primera A
03:00
CD Tecnico Universitario
1 : 1
Imbabura
Ekvador - Serie B
23:00
Club Leones Del Norte
23:00
CD Independiente Juniors
Ermenistan - Premier Lig
15:00
FC West Armenia
15:00
FC Urartu Yerevan
18:00
FC Ararat-Armenia
4 : 1
FC BKMA Yerevan
Fas - Botola Pro D1
22:00
Rs Berkane
0 : 0
Moghreb Athletic de Tetouan
Finlandiya - Suomen Kupası
20:05
PPJ Helsinki
20:05
Japs/47
Güney Afrika - Premiership
20:30
Royal AM FC
20:30
Mamelodi Sundowns
20:30
Supersport United
0 : 0
Sekhukhune United
20:30
Cape Town City FC
1 : 0
Swallows FC
20:30
Kaizer Chiefs
2 : 1
TS Galaxy FC
20:30
Royal AM FC
0 : 1
Cape Town Spurs
Hong Kong, Çin - Birinci Lig
14:45
Wofoo Tai Po
14:45
Hong Kong FC
İngiltere Amator - Professional Development Ligi
15:00
Queens Park Rangers
0 : 2
Barnsley FC
15:00
Bristol City
4 : 2
Charlton Athletic
15:00
Peterborough United Reserve
15:00
Coventry City Reserve
21:00
Colchester United
21:00
Watford FC
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 13
21:30
Muleno CF
21:30
CA Pulpileno
İsrail - Ulusal Lig
19:00
Bnei Yehuda Tel Aviv FC
3 : 1
Maccabi Kabilio Jaffa
19:00
Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC
2 : 0
Ironi Tiberias
19:00
Hapoel Umm AL Fahm
1 : 2
Maccabi Herzelia
19:00
Hapoel Nof Hagalil FC
2 : 0
Hapoel Nir Ramat Hasharon FC
19:00
Hapoel Acre FC
1 : 2
Hapoel Ramat Gan Givatayim FC
19:00
FC Kafr Qasim
2 : 0
Hapoel Rishon Lezion FC
19:00
Hapoel Afula FC
3 : 0
Ihud Bnei Shefa-Amr
19:00
Sektzia Ness Ziona FC
1 : 2
Hapoel Kfar Saba FC
İsveç - Superettan
20:00
Orgryte IS
0 : 1
Helsingborg IF
İzlanda - 1. deild, Kadınlar
21:30
HK Kopavogur
21:30
Grotta
Kanada - Kanada Şampiyonası
18:00
Forge FC Hamilton
1 : 1
CF Montreal
Katar - Amir Kupası
17:15
Qatar SC
17:15
AL Waab
20:00
Umm-Salal SC
20:00
AL Bidda SC
Kenya - Premier Lig
12:00
Nairobi City Stars FC
12:00
Ulinzi Stars FC
15:00
Posta Rangers FC
1 : 0
FC Talanta
Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Lig
19:00
Othellos Athienou
3 : 0
Doxa Katokopias
19:00
Karmiotissa FC
1 : 3
Nea Salamina Famagusta
19:00
Ethnikos Achnas FC
2 : 0
AEL Limassol
Kolombiya - Primera B
00:00
Internacional Fc De Palmira
2 : 1
CD Atletico Huila
03:00
Llaneros FC
4 : 0
CD Real San Andres
03:30
Deportes Quindio
1 : 1
Cucuta Deportivo FC
Kosta Rika - Liga de Ascenso, Clausura
04:00
CD Escorpiones Belen
1 : 0
AD Municipal Santa Ana
Kuveyt - Premier Lig
19:00
Al Nasr SC
19:00
Al Arabi
21:15
Al-Salmiya SC
21:15
Qadsia SC
Letonya - Virsliga
17:30
Grobinas SC/LFS
1 : 3
BFC Daugavpils
18:00
FK Tukums 2000/TSS
2 : 1
FK Jelgava
Litvanya - LFF Kupası
17:00
FK Tauras Taurage
17:00
FA Siauliai
17:30
FK Riteriai
17:30
FK Banga Gargzdai
17:30
FK Minija 2017
17:30
FK Suduva Marijampole
19:00
BE1 NFA
19:00
FK Ekranas
19:00
FK Nemunas Prienai
19:00
FK Sveikata Kybartai
19:00
FK Garliava
19:00
FK Kauno Zalgiris
19:00
FK Atmosfera
19:00
Baltijos Futbolo Akademija
Malta - FA Trophy
20:00
Floriana FC
20:00
Gzira United FC
Mısır - 2. Division A
16:30
El Sekka El Hadid
16:30
Petrojet Fc
Mısır - Premier Lig
19:00
Al Ahly SC (Egy)
4 : 1
Al İttihad Al Sakandary
Oman Sultanlığı - Omani Ligi
17:00
AL Nasr SC (OMA)
1 : 0
Al-Wehda
19:20
Bahla Club
19:20
Al-Seeb
Özbekistan - PFL
16:00
FC Pakhtakor Tashkent
16:00
PFK Metallurg Bekabad
16:00
PFK Dinamo Samarqand
16:00
FC Olimpik
17:00
FK Agmk
3 : 4
FC Nasaf
Paraguay - 2.Lig
00:15
Resistencia FC
1 : 2
Carapegua
02:30
Encarnacion FC
2 : 1
Guairena FC
Peru - Segunda Division
21:00
Santos FC Nasca
21:00
Comerciantes FC
23:30
Club Ada Jaen
23:30
FC San Marcos
Romanya - Liga 2
19:00
FC Gloria Buzau
19:00
Fc Unirea 2004 Slobozia
Romanya - Liga 3
18:00
FC Muscelul Campulung
18:00
ACS Kids Tampa Brasov
18:00
Asc Olimpic Zarnesti
2 : 1
Fc Rasnov
18:00
CSM Cetatea Turnu Magurele
18:00
CS Viitorul Daesti
18:00
Scm Ramnicu Valcea
1 : 1
CS Vedita Colonesti MS
18:00
CSC Ghiroda SI Giarmata Vii
3 : 1
CSM Deva
18:00
Acso Filiasi
18:00
ASC Viitorul Simian
18:00
FC Bihor Oradea
18:00
CS Phoenix Buzias
18:00
ASU Politehnica Timisoara
18:00
Csc Peciu Nou
18:00
Scm Zalau
18:00
Csm Sighetu Marmatiei
18:00
ACS Sepsi Osk Sfantu Gheorghe 2
4 : 0
Asc Ciucas Tarlungeni
18:00
Acs Kse Targu Secuiesc
18:00
AFC Odorheiu Secuiesc
18:00
CSM Jiul Petrosani
18:00
Cso Turceni
18:00
AFC Vointa Lupac
18:00
U Craiova 1948 Sa 2
18:00
CS Gilortul Targu Carbunesti
18:00
CS Universitatea Craiova II
18:00
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei
4 : 2
Acb Ineu
18:00
CS Soimii Lipova
2 : 0
ACS Progresul Pecica
18:00
CSM Avantul Reghin
3 : 1
Acad Viitorul Cluj
18:00
ACS Mse Targu Mures
18:00
FC Unirea Alba Iulia
18:00
FC Olimpia Satu Mare
18:00
FCM Baia Mare
18:00
Csm Victoria Carei
18:00
CS Lotus Baile Felix
18:00
Csm Satu Mare
18:00
CS Crisul Santandrei
Şili - Primera B
01:00
La Serena
2 : 1
San Marcos de Arica
03:30
AC Barnechea
03:30
Deportes Magallanes
Sırbistan - Prva Liga
18:00
RFK Graficar Beograd
18:00
FK Jedinstvo UB
18:00
FK Tekstilac Odzaci
18:00
FK Radnicki Sremska Mitrovica
18:00
FK Indjija
18:00
FK Smederevo
20:00
FK Macva Sabac
20:00
Belgrade
Sırbistan - Superliga
15:00
FK IMT Novi Beograd
0 : 1
FK Novi Pazar
19:00
FK Radnik Surdulica
0 : 1
FK Javor Ivanjica
19:00
FK Spartak Subotica
3 : 1
Radnicki Nis
20:00
FK Vozdovac
2 : 3
FK Zeleznicar Pancevo
Slovakya - U19 1. Liga
15:00
FC Petrzalka
15:00
MFK Ruzomberok
Uganda - Premier Lig
16:00
Gaddafi FC
16:00
Maroons FC
16:00
Mbarara City FC
0 : 0
Ura FC
19:00
Kampala Capital City Authority FC
1 : 0
Updf FC
Uluslararası Gençlik Ligi - U17 AFC Asya Kupası, Kadınlar