reklam
reklam
DOLAR31,4382% 0.23
EURO34,1315% 0.26
STERLIN39,8828% 0.34
FRANG35,6402% 0.34
ALTIN2.106,19% 0,25
BITCOIN2.060.8005.886
reklam
Turkiye - Süper Lig
17:00
Yukatel Adana DemirsporYukatel Adana Demirspor
17:00
Vavacars KaragümrükVavacars Karagümrük
20:00
Bitexen AntalyasporBitexen Antalyaspor
20:00
GaziantepGaziantep
20:00
Corendon AlanyasporCorendon Alanyaspor
20:00
TrabzonsporTrabzonspor
Turkiye - 1. Lig
14:00
GençlerbirliğiGençlerbirliği
14:00
ŞanlıurfasporŞanlıurfaspor
Turnuvalar (Kulüpler) - Kulüp Hazırlık Maçları
20:30
Tus HeiligenkreuzTus Heiligenkreuz
20:30
SV Gossendorf Gtc GrazSV Gossendorf Gtc Graz
İngiltere - Premier Lig
23:00
Sheffield UnitedSheffield United
23:00
Arsenal FCArsenal FC
İspanya - LaLiga
23:00
CA OsasunaCA Osasuna
23:00
AlavesAlaves
İtalya - Serie A
22:45
Inter MilanoInter Milano
22:45
Genoa GFCGenoa GFC
Portekiz - Liga Portugal
23:15
FC FamalicaoFC Famalicao
23:15
Boavista PortoBoavista Porto
Turnuvalar (Ülkeler) - Gold Cup, Women
01:00
MeksikaMeksika
3 : 2
ParaguayParaguay
04:15
ABDABD
3 : 0
KolombiyaKolombiya
Turnuvalar (Kulüpler) - AFC Şampiyonlar Ligi
19:00
Al Ain FCAl Ain FC
19:00
Al-Nassr FCAl-Nassr FC
İspanya - LaLiga 2
22:30
ElcheElche
22:30
AlcorconAlcorcon
Fransa - Ligue 2
22:45
AngersAngers
22:45
AjaccioAjaccio
Fransa - Ulusal
20:30
RouenRouen
20:30
SochauxSochaux
İtalya - Bahar Şampiyonası
18:00
AC MilanAC Milan
18:00
ACF FiorentinaACF Fiorentina
20:00
Juventus TurinJuventus Turin
20:00
Sassuolo CalcioSassuolo Calcio
İtalya - Serie C, Grup C
22:30
Juve StabiaJuve Stabia
22:30
Casertana FCCasertana FC
Hollanda - Eerste Divisie
22:00
Den BoschDen Bosch
22:00
FC GroningenFC Groningen
22:00
Jong PSV EindhovenJong PSV Eindhoven
22:00
SC CambuurSC Cambuur
Belçika - U21 Pro Ligi
21:30
Jeugd Patro Eisden MaasmechelenJeugd Patro Eisden Maasmechelen
21:30
KMSK DeinzeKMSK Deinze
Portekiz - İkinci Lig
21:00
Academico de Viseu FCAcademico de Viseu FC
21:00
Santa Clara AzoresSanta Clara Azores
23:15
Vilaverdense FCVilaverdense FC
23:15
FC Pacos FerreiraFC Pacos Ferreira
Portekiz - U23 Şampiyonası
14:00
SC FarenseSC Farense
14:00
Sporting BragaSporting Braga
14:00
Santa Clara U23Santa Clara U23
14:00
PortimonensePortimonense
14:00
Rio AveRio Ave
14:00
Leixoes SCLeixoes SC
18:00
Academico Viseu U23Academico Viseu U23
18:00
CD MafraCD Mafra
Rusya - 1. Liga
17:00
FK KhimkiFK Khimki
17:00
FC TyumenFC Tyumen
Suudi Arabistan - 1.Lig
16:10
AL Ain (SA)AL Ain (SA)
16:10
AL KhloodAL Khlood
16:10
Al-Orobah FCAl-Orobah FC
16:10
AL Qaisoma FCAL Qaisoma FC
18:20
Al-Taraji ClubAl-Taraji Club
18:20
Hajer Al-HasaHajer Al-Hasa
Arjantin - Copa de la Liga
01:15
Boca JuniorsBoca Juniors
3 : 2
Belgrano De CordobaBelgrano De Cordoba
03:30
Newells Old BoysNewells Old Boys
2 : 2
CA San Lorenzo AlmagroCA San Lorenzo Almagro
Arjantin - Primera B
23:00
CS Dock SudCS Dock Sud
23:00
CA AcassusoCA Acassuso
Arjantin - Primera C
23:00
CA ClaypoleCA Claypole
23:00
Centro EspanolCentro Espanol
Arjantin - Primera Nacional
01:00
San Martin de San JuanSan Martin de San Juan
3 : 2
Ferro Carril OesteFerro Carril Oeste
02:00
CA Patronato ParanaCA Patronato Parana
2 : 1
Racing De CordobaRacing De Cordoba
03:30
Estudiantes Rio CuartoEstudiantes Rio Cuarto
1 : 2
Colon de Santa FeColon de Santa Fe
Avustralya - NPL, Victoria
12:30
Melbourne VictoryMelbourne Victory
12:30
Eastern Lions SCEastern Lions SC
12:30
Kingston City FCKingston City FC
12:30
Werribee City FCWerribee City FC
BAE - Division 1
16:25
Dibba Al-Hisn SCDibba Al-Hisn SC
16:25
Al-HamriyahAl-Hamriyah
16:25
Al-DhaidAl-Dhaid
16:25
AL TaawounAL Taawoun
16:30
City Football ClubCity Football Club
16:30
UnitedUnited
Bahreyn - Premier Lig
19:00
AL-MUHARRAQ SCAL-MUHARRAQ SC
19:00
Al-Riffa SCAl-Riffa SC
19:00
AL-NAJMA MANAMAAL-NAJMA MANAMA
19:00
AL HalaAL Hala
19:00
BusaiteenBusaiteen
19:00
SITRA CLUBSITRA CLUB
19:15
AL KhalidiyahAL Khalidiyah
19:15
AL-MUHARRAQ SCAL-MUHARRAQ SC
19:15
AL HalaAL Hala
19:15
Manama ClubManama Club
19:15
SITRA CLUBSITRA CLUB
19:15
Al-Ahli SC ManamaAl-Ahli SC Manama
Bolivya - Profesyonel Lig
00:30
FC Universitario de VintoFC Universitario de Vinto
:
Independiente PetroleroIndependiente Petrolero
02:30
GV Club Deportivo San Jose de OruroGV Club Deportivo San Jose de Oruro
02:30
Oriente PetroleroOriente Petrolero
22:00
Real Santa CruzReal Santa Cruz
22:00
San Antonio Bulo BuloSan Antonio Bulo Bulo
Bosna Hersek - Premier Lig
19:45
FK Borac Banja LukaFK Borac Banja Luka
19:45
NK Gosk GabelaNK Gosk Gabela
Brezilya - Campeonato Acreano
01:00
Sao Francisco ACSao Francisco AC
01:00
SC Humaita ACSC Humaita AC
Brezilya - Carioca
00:10
CR Vasco da Gama RJCR Vasco da Gama RJ
4 : 0
Portuguesa RJPortuguesa RJ
00:10
Volta Redonda FC RJVolta Redonda FC RJ
1 : 2
Nova Iguacu RJNova Iguacu RJ
00:10
Boavista SC RJBoavista SC RJ
5 : 3
Bangu RJBangu RJ
Brezilya - Copa do Brasil
02:30
Fluminense EC PIFluminense EC PI
0 : 0
Fortaleza EC CEFortaleza EC CE
Brezilya - Paranaense
00:30
Azuriz FC PRAzuriz FC PR
:
Operario Ferroviario EC PROperario Ferroviario EC PR
Brezilya - Paulista Serie A1
00:00
Red Bull Bragantino SPRed Bull Bragantino SP
1 : 0
Santos FC SPSantos FC SP
02:00
Sao Paulo FC SPSao Paulo FC SP
1 : 1
SE Palmeiras SPSE Palmeiras SP
Bulgaristan - B PFG
13:15
FK SEPTEMVRI SOFIAFK SEPTEMVRI SOFIA
13:15
FC Yantra GabrovoFC Yantra Gabrovo
16:30
CHERNOMORETS BALCHIKCHERNOMORETS BALCHIK
16:30
PFC Ludogorets Razgrad IIPFC Ludogorets Razgrad II
16:30
FC Strumska SlavaFC Strumska Slava
16:30
FK CSKA 1948 IIFK CSKA 1948 II
Bulgaristan - Parva Liga
16:00
FC Arda KardzhaliFC Arda Kardzhali
16:00
PFC Pirin BlagoevgradPFC Pirin Blagoevgrad
18:30
FK Hebar PazardzhikFK Hebar Pazardzhik
18:30
PFC Levski SofyaPFC Levski Sofya
Çekya - FNL
18:00
Sigma Olomouc (B)Sigma Olomouc (B)
18:00
FC Vysocina JihlavaFC Vysocina Jihlava
Cezayir - Ligue 2
16:00
Rc KoubaRc Kouba
16:00
ASM OranASM Oran
16:00
NA Hussein DeyNA Hussein Dey
16:00
Olympique MedeaOlympique Medea
16:00
USM EL HarrachUSM EL Harrach
16:00
Irb OuarglaIrb Ouargla
Danimarka - Süperlig
21:00
FC NordsjællandFC Nordsjælland
21:00
Silkeborg IFSilkeborg IF
Ekvador - LigaPro Primera A
02:00
Barcelona SCBarcelona SC
2 : 0
ImbaburaImbabura
Endonezya - Liga 1
11:00
Barito PuteraBarito Putera
4 : 3
Bali UnitedBali United
15:00
Persis SoloPersis Solo
15:00
PSM MakassarPSM Makassar
Ermenistan - Birinci Lig
13:00
FC SHIRAK GYUMRI 2FC SHIRAK GYUMRI 2
13:00
Noah Yerevan 2Noah Yerevan 2
13:00
FC Bkma Vagharshapat 2FC Bkma Vagharshapat 2
13:00
OnorOnor
13:00
AndranikAndranik
13:00
FC Ararat Yerevan 2FC Ararat Yerevan 2
Ermenistan - Premier Lig
14:00
FC Pyunik YerevanFC Pyunik Yerevan
14:00
FC West ArmeniaFC West Armenia
Estonya - Esiliiga
19:00
JK Tallinna Kalev U21JK Tallinna Kalev U21
19:00
FC TallinnFC Tallinn
Estonya - Esiliiga B
19:00
Nomme Kalju FC U21Nomme Kalju FC U21
19:00
Tartu JK TammekaTartu JK Tammeka
Gana - Premier Lig
13:00
SamartexSamartex
13:00
Nations FCNations FC
18:00
Real Tamale UnitedReal Tamale United
18:00
Bofoakwa TanoBofoakwa Tano
Guatemala - Liga Nacional, Kapanış
00:00
CSD ZacapaCSD Zacapa
0 : 1
Antigua GFCAntigua GFC
02:00
H. XinabajulH. Xinabajul
3 : 1
CD MalacatecoCD Malacateco
Hindistan - Hindistan Süper Ligi
17:00
Hyderabad FCHyderabad FC
17:00
Northeast United FCNortheast United FC
Hindistan - I-Ligi
14:00
Sreenidi Deccan FCSreenidi Deccan FC
14:00
Real KashmirReal Kashmir
16:30
Churchill Brothers SCChurchill Brothers SC
16:30
Shillong Lajong FCShillong Lajong FC
Hırvatístan - HNL
19:00
NK RudesNK Rudes
19:00
HNK GoricaHNK Gorica
Honduras - Liga Nacional. Kapanış
00:00
CD Victoria La CeibaCD Victoria La Ceiba
00:00
CD Olimpia TegucigalpaCD Olimpia Tegucigalpa
02:00
Olancho FCOlancho FC
2 : 1
CD Marathon San Pedro SulaCD Marathon San Pedro Sula
04:00
FC Motagua TegucigalpaFC Motagua Tegucigalpa
1 : 0
CD Vida La CeibaCD Vida La Ceiba
İngiltere - Konferans Güney
22:45
AveleyAveley
22:45
Yeovil TownYeovil Town
22:45
Chelmsford CityChelmsford City
22:45
Worthing FCWorthing FC
İngiltere - Premier Lig 2
21:00
West Bromwich AlbionWest Bromwich Albion
21:00
Southampton FCSouthampton FC
22:00
Leicester CityLeicester City
22:00
Leeds UnitedLeeds United
22:00
Stoke CityStoke City
22:00
Crystal Palace FCCrystal Palace FC
22:00
Wolverhampton Wanderers FCWolverhampton Wanderers FC
22:00
Newcastle United FCNewcastle United FC
22:00
Manchester City FCManchester City FC
22:00
Nottingham Forest FCNottingham Forest FC
İngiltere - Professional Development Ligi
16:00
Crewe AlexandraCrewe Alexandra
16:00
Sheffield Wednesday YedeklerSheffield Wednesday Yedekler
16:00
Bristol CityBristol City
16:00
Charlton AthleticCharlton Athletic
İngiltere - Southern Football League,Premier Division Merkez
22:45
St Ives TownSt Ives Town
22:45
Coalville TownCoalville Town
İran - Azadegan Ligi
14:30
FC Darya Caspian BabolFC Darya Caspian Babol
14:30
Damash Gilan FCDamash Gilan FC
14:30
Mes Shahr-e BabakMes Shahr-e Babak
14:30
FC Pars Jonoubi JamFC Pars Jonoubi Jam
14:30
Shahre Raz ShirazShahre Raz Shiraz
14:30
Mes Sungun VarzaghanMes Sungun Varzaghan
14:30
Shahrdari AstaraShahrdari Astara
14:30
Khosheh TalaeiKhosheh Talaei
14:30
Ario EslamshahrArio Eslamshahr
14:30
Naft GachsaranNaft Gachsaran
15:00
Shahin Bandar AmeriShahin Bandar Ameri
15:00
Naft Masjed Soleyman FCNaft Masjed Soleyman FC
15:00
Esteghlal MollasaniEsteghlal Mollasani
15:00
SaipaSaipa
İran - Hazfi Kupası
16:30
Mes Rafsanjan FCMes Rafsanjan FC
16:30
Esteghlal FCEsteghlal FC
17:00
Foolad Mobarakeh Sepahan SCFoolad Mobarakeh Sepahan SC
17:00
Shams Azar QazvinShams Azar Qazvin
19:30
Persepolis FCPersepolis FC
19:30
Naft GachsaranNaft Gachsaran
İrlanda - Premier Lig
22:45
Drogheda UnitedDrogheda United
22:45
Bohemians DublinBohemians Dublin
22:45
DundalkDundalk
22:45
Sligo RoversSligo Rovers
22:45
Shelbourne FCShelbourne FC
22:45
Galway United FCGalway United FC
22:45
Waterford FCWaterford FC
22:45
St. Patrick´s AthleticSt. Patrick´s Athletic
22:45
Shamrock RoversShamrock Rovers
22:45
Derry CityDerry City
İsrail - Premier Lig
21:00
Hapoel Petah Tikva FCHapoel Petah Tikva FC
21:00
Hapoel Tel Aviv FCHapoel Tel Aviv FC
21:30
Hapoel Beer Sheva FCHapoel Beer Sheva FC
21:30
Beitar Jerusalem FCBeitar Jerusalem FC
İsrail - Ulusal Lig
20:00
Hapoel Kfar Saba FCHapoel Kfar Saba FC
20:00
Hapoel Ironi Kiryat Shmona FCHapoel Ironi Kiryat Shmona FC
20:00
Ihud Bnei Shefa-AmrIhud Bnei Shefa-Amr
20:00
Ironi TiberiasIroni Tiberias
20:00
Maccabi Kabilio JaffaMaccabi Kabilio Jaffa
20:00
Hapoel Umm AL FahmHapoel Umm AL Fahm
20:00
Bnei Yehuda Tel Aviv FCBnei Yehuda Tel Aviv FC
20:00
Hapoel Nir Ramat Hasharon FCHapoel Nir Ramat Hasharon FC
İsveç - İsveç Kupası
20:30
Vasteras SKVasteras SK
20:30
GIF SundsvallGIF Sundsvall
20:30
Hammarby IFHammarby IF
20:30
Mjallby AIFMjallby AIF
20:30
Utsiktens BKUtsiktens BK
20:30
IK BrageIK Brage
20:30
IK SiriusIK Sirius
20:30
IFK Norrköping FKIFK Norrköping FK
Katar - QFA Kupası
16:45
Al-Khor SCAl-Khor SC
16:45
Umm Salal U21Umm Salal U21
16:45
AL Shamal U21AL Shamal U21
16:45
AL Rayyan U21AL Rayyan U21
19:30
AL Bidda SCAL Bidda SC
19:30
AL Markhiya U21AL Markhiya U21
19:30
AL Duhail U21AL Duhail U21
19:30
AL Ahli Doha U21AL Ahli Doha U21
Kenya - Premier Lig
15:00
Ulinzi Stars FCUlinzi Stars FC
15:00
Kenya PoliceKenya Police
Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Lig
19:00
AEK LarnakaAEK Larnaka
19:00
Aris LimassolAris Limassol
20:00
Apollon LimassolApollon Limassol
20:00
Nea Salamina FamagustaNea Salamina Famagusta
21:30
Omonia NicosiaOmonia Nicosia
21:30
Anorthosis FamagustaAnorthosis Famagusta
Kolombiya - Primera A, Apertura
00:00
CA BucaramangaCA Bucaramanga
3 : 0
Boyaca Patriotas FCBoyaca Patriotas FC
02:10
Independiente MedellinIndependiente Medellin
1 : 0
Rionegro AguilasRionegro Aguilas
04:20
Alianza FC ValleduparAlianza FC Valledupar
0 : 1
Independiente Santa FeIndependiente Santa Fe
Kosta Rika - Premier Lig, Kapanış
01:00
Deportivo Saprissa San JoseDeportivo Saprissa San Jose
2 : 2
AD San CarlosAD San Carlos
03:00
Sporting FCSporting FC
2 : 0
CartaginesCartagines
Macaristan - NB 2
22:00
Nyiregyhaza Spartacus FCNyiregyhaza Spartacus FC
22:00
Soroksar SCSoroksar SC
Meksika - Liga MX, Kadınlar, Kapanış
02:00
Atletico San LuisAtletico San Luis
02:00
Club LeonClub Leon
03:06
FC JuarezFC Juarez
1 : 3
Atlas FCAtlas FC
Meksika - Liga MX, Kapanış
04:00
CF MonterreyCF Monterrey
3 : 0
Pumas UnamPumas Unam
06:00
Club Tijuana de CalienteClub Tijuana de Caliente
1 : 1
Club LeonClub Leon
Meksika - Liga Premier Serie A
01:00
Saltillo FCSaltillo FC
0 : 0
Real de Arteaga FCReal de Arteaga FC
Meksika - U23 Liga MX
02:45
Club Tijuana de Caliente U23Club Tijuana de Caliente U23
02:45
Club Leon U23Club Leon U23
Nijerya - NPFL
18:00
Doma United FCDoma United FC
18:00
Sporting Lagos FCSporting Lagos FC
18:00
Akwa United FCAkwa United FC
18:00
EnyimbaEnyimba
18:00
Kano Pillars FCKano Pillars FC
18:00
Abia Warriors FCAbia Warriors FC
Nikaragua - Premier Lig
01:00
CD Walter FerrettiCD Walter Ferretti
3 : 1
Masachapa FCMasachapa FC
02:00
ART Municipal JalapaART Municipal Jalapa
02:00
CD OcotalCD Ocotal
04:00
Managua FCManagua FC
2 : 2
Real Esteli FCReal Esteli FC
Özbekistan - PFL
16:30
FK Termez SurkhonFK Termez Surkhon
16:30
FC Pakhtakor TashkentFC Pakhtakor Tashkent
Panama - Liga Panamena de Futbol, Açılış
00:00
Costa del Este FCCosta del Este FC
0 : 0
UmecitUmecit
02:15
San Francisco FCSan Francisco FC
02:15
Tauro FCTauro FC
Paraguay - Division de Honor, Açılış
00:00
Club General Caballero JLMClub General Caballero JLM
3 : 2
Sportivo TrinidenseSportivo Trinidense
02:30
Nacional AsuncionNacional Asuncion
02:30
Libertad AsuncionLibertad Asuncion
Peru - Premier Lig
03:00
CS CiencianoCS Cienciano
2 : 2
Carlos MannucciCarlos Mannucci
22:00
Union ComercioUnion Comercio
22:00
UTC De CajamarcaUTC De Cajamarca
Polonya - Ekstraklasa
21:00
RKS Radomiak RadomRKS Radomiak Radom
21:00
FKS Stal MielecFKS Stal Mielec
Polonya - I Liga
18:30
LKS Lodz IILKS Lodz II
18:30
Stomil OlsztynStomil Olsztyn
20:15
Wisla PulawyWisla Pulawy
20:15
KKS KaliszKKS Kalisz
Polonya - I Ligi
20:00
KS Lechia GdanskKS Lechia Gdansk
20:00
CWKS ResoviaCWKS Resovia
Romanya - Liga 1
18:00
ACS Sepsi OSK Sfantu GheorgheACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
18:00
SC FC VoluntariSC FC Voluntari
21:00
CS Universitatea Craiova 1948CS Universitatea Craiova 1948
21:00
Rapid Bucuresti 1923Rapid Bucuresti 1923
Şili - Premier Lig
00:00
Colo ColoColo Colo
2 : 0
HuachipatoHuachipato
02:30
Deportes Union La CaleraDeportes Union La Calera
1 : 3
Deportes IquiqueDeportes Iquique
Şili - Primera B
00:00
CSD RangersCSD Rangers
4 : 0
AntofagastaAntofagasta
02:30
Union San FelipeUnion San Felipe
0 : 1
Deportes RecoletaDeportes Recoleta
Şili - Segunda Division
00:00
General VelasquezGeneral Velasquez
1 : 1
Real San JoaquinReal San Joaquin
Tayland - Thai League 1
14:30
Trat FCTrat FC
14:30
Ratchaburi FCRatchaburi FC
Trinidad Tobago - TT Premier Lig
01:00
Central FCCentral FC
01:00
Point Fortin FCPoint Fortin FC
03:00
La Horquetta Rangers FCLa Horquetta Rangers FC
03:00
North East Stars FCNorth East Stars FC
Tunus - Ligue 2
16:30
Sporting Ben ArousSporting Ben Arous
16:30
JS KairouanaiseJS Kairouanaise
16:30
Club S Hammam-LifClub S Hammam-Lif
16:30
CS TabarkaCS Tabarka
Uluslararası Gençlik Ligi - U20 AFC Asya Kupası, Kadınlar
11:00
Kuzey KoreKuzey Kore
0 : 0
ÇinÇin
14:00
JaponyaJaponya
14:00
VietnamVietnam
Uluslararası Gençlik Ligi - U20 Libertadores Kupası
00:00
Rosario CentralRosario Central
2 : 1
Montevideo City Torque U20Montevideo City Torque U20
21:00
SD Aucas U20SD Aucas U20
21:00
Sporting CristalSporting Cristal
Uruguay - Premier Lig
02:00
Rampla JuniorsRampla Juniors
0 : 3
Penarol URUPenarol URU
Venezuela - Premier Lig
02:00
Academia Puerto CabelloAcademia Puerto Cabello
3 : 1
Rayo ZulianoRayo Zuliano
Yunanistan - Süper Lig 2
16:00
Kozani FCKozani FC
16:00
P.O.T IraklisP.O.T Iraklis
16:00
EolikosEolikos
16:00
AEK Athens BAEK Athens B
16:00
Makedonikos FCMakedonikos FC
16:00
KampaniakosKampaniakos
16:00
Niki Volou 1924 PAENiki Volou 1924 PAE
16:00
AE Larissa FCAE Larissa FC
16:00
Anagennisi Karditsas 1904Anagennisi Karditsas 1904
16:00
Apollon PontouApollon Pontou
16:00
APO Levadeiakos FCAPO Levadeiakos FC
16:00
PAOK Thessaloniki BPAOK Thessaloniki B