hava 24° Parçalı Bulutlu
DOLAR 20,7866 %% -0.02
EURO 22,5595 %% 0.95
GRAM ALTIN 1.310,37 %% -0,16
ÇEYREK A. 2.142,45 %% -0,16
BITCOIN 26.894,23 %-0.9

Ünlü Turist Çift, Çiçekçi Çocuk Tarafından Isırıldı!

Daha geçtiğimiz günlerde dünyaca ünlü müzik grubu Arctic Monkeys, yıllar sonraki ilk konserini Türkiye’de verdikten sonra bir bakkal tarafından ......

Son Güncelleme :

14 Ağustos 2022 - 17:22

Ünlü Turist Çift, Çiçekçi Çocuk Tarafından Isırıldı!

Daha geçtiğimiz günlerde dünyaca ünlü müzik grubu Arctic Monkeys, yıllar sonraki ilk konserini Türkiye’de verdikten sonra bir bakkal tarafından kovulmuştu. Yine benzer gariplikte bir olayla karşı karşıyayız.

Dünya çapında yaptıkları seyahatleri Twitch ve YouTube kanallarında canlı olarak yayınlayan ünlü çift Jay Streazy ve Just Keth, geçtiğimiz günlerde gezi rotalarını Türkiye’ye çevirmişlerdi. Ancak hiç beklemedikleri bir şey yaşadılar.

Twitch yayıncısı ünlü çift, İstanbul’da bir çiçekçi çocuk tarafından ısırıldı:

Videoda görebileceğiniz gibi yayıncı çift, restoranda oturuyorlar ve her zamanki yayınlarından birini yapıyorlar. Bir sessizlik esnasında hepimizin aşina olduğu çiçekçi çocuklardan biri çifte yaklaşıyor ve masalarına bir gül bırakıyor.

Çocuktan masaya gül bırakmasını istemeyen Jay, ‘Hayır’ diyor ve bunu duyan çocuk Jay’in koluna sarılıyor. Yayıncının kolunu bırakmayan çocuk sonunda Jay’in kolunu ısırıyor ve çiçeği alıp kaçmaya başlıyor.

Çift, durumu gülerek karşılıyor ancak Jay’in canı gerçekten acımış gibi görünüyor.

Olaya Twitter’dan gelen tepkiler ise şöyle;

Twitter’dan gelen tepkilerde artık klasikleşmiş bir Türk esprisi olan ‘Yunana itele’ şakası da tabii ki geldi. Siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.