24 Eylül 2023 Pazar

Ünlü model Emily Ratajkowski herkesle çıkmaya hazır

HABER GİRİŞ

GÜNCELLEME

BENZER HABERLER

Evrencan Gündüz, 26 Ağustos’ta Kapadokya’da

Argos in Cappadocia Vadi Yaz Konser Serisi'nde 26 Ağustos’ta Evrencan Gündüz sahne alacak.

Arzu Sabancı: Yaptıkları sürprizle beni çok mutlu ettiler

Kızlarını kucaklarına alan Nazlı-Hacı Sabancı çifti, kızlarına "Arzu Alara" adını vermişti. Oğlu ve gelininin mutluluğunu paylaşan Arzu Sabancı ise torununun dünyaya gelişiyle yaşadığı mutluluğu takipçileriyle paylaştı.

Lyme hastalığı ile mücadele eden Bella Hadid işine döndü

En ünlü modellerden Bella Hadid, bir süredir mesleğine ara vermişti, ünlü modelin Lyme hastalığı için tedavi gördüğü ortaya çıkmıştı.

Ezgi Mola ve eşi Mustafa Aksakallı’nın keyifli anları

İlk bebeğini dünyaya getirmeye hazırlanan Ezgi Mola, eşi Mustafa Aksakallı ile plajda kahkahası bol bir gün geçirdi.

Ünlü oyuncu bebeğinin cinsiyetini açıkladı

'Öyle Bir Geçer Zaman ki' dizisinde 'Caroline' karakterini canlandıran ünlü oyuncu Wilma Elles'in bebeğinin cinsiyetini açıkladı.

PAYLAŞ

2018 yılında evlendiği ve bir çocuk sahibi olduğu Sebastian Bear-McClard’dan 2022 yılında kendisini aldattığı için boşanan model Emily Ratajkowski, kendisiyle akşam yemeğine çıkmak isteyen “herkesle” çıkmaya hazır olduğunu söyledi.

Çarşamba günü TikTok’ta flört kriterlerini yayınladığı videoyu paylaşan güzel model, tekrar tekrar “Hadi yapalım” diyen bir seslendirmeyi kullandı.

Videoda yer alan metinde de, “Yeni bekar olan ben, beni akşam yemeğine götürmek isteyen herkesle çıkmaya karar veriyor” ifadesi yer alıyor.

Geçen yıl 36 yaşındaki kocası Sebastian Bear-McClard’a aldatma iddiasıyla boşanma davası açan Ratajkowski, “İyileşme sürecinin bu dönemi geçtiği için minnettarım.” cümlesini de kullandı.

Ratajkowski, dört yıl evli kaldığı Bear-McClard’ın evlilikleri sırasında kendisini defalarca aldatıldığını öğrenip boşanma kararı almıştı. Yeniden bekar hayatına başlayan ünlü model, Pete Davidson ve Brad Pitt gibi pek çok ünlü isimle anılmıştı.

spot_img