hava 25° Orta
DOLAR 20,8002 %% 0.05
EURO 22,5575 %% 0.96
GRAM ALTIN 1.315,20 %% 0,21
ÇEYREK A. 2.150,35 %% 0,21
BITCOIN 26.866,01 %-0.824

THQ Nordic, Yeni South Park Oyununu İşaret Etti

Yetişkinlere yönelik çizgi diziler büyük popülerliğe sahip. Ancak tüm yapımları bir yana South Park'ı bu konuda apayrı bir kenara koymak lazım ......

Son Güncelleme :

15 Ağustos 2022 - 12:37

THQ Nordic, Yeni South Park Oyununu İşaret Etti

Yetişkinlere yönelik çizgi diziler büyük popülerliğe sahip. Ancak tüm yapımları bir yana South Park‘ı bu konuda apayrı bir kenara koymak lazım. Trey Parker ve Matt Stone isimli iki dehanın ortaya çıkardığı South Park çok uzun senelerdir karın ağrıtacak seviyede insanları güldürüp bunu da neredeyse hiç ellerini korkak alıştırmadan yapabiliyor. Bu kadar popüler bir markanın oyunlarla tanışması bana göre biraz da geç olmuştu.

  • South Park’ın Sıradaki Filmi Yayın Servisi Savaşlarını Anlatacak

2014 yılında çıkış yapan The Stick of Truth ve 2017’de devam oyunu Fractured but Whole, Ubisoft yayıncılığıyla karşımıza çıkmıştı. Olayın perde arkası ise biraz daha farklı. Stick of Truth orijinal planlamada THQ tarafından yayınlanacaktı anca şirketin iflas etmesi Ubisoft’un devreye girmesine yol açmıştı. Geçtiğimiz gün yapılan dijital etkinlikte THQ Nordic, yeni bir South Park oyununun yolda olduğunu onayladı. Zaten yaklaşık bir yıl önce dahi ikili Parker ve Stone da yeni bir 3D video oyunu üzerinde çalıştıklarını söylemişlerdi.

Tüm bu gelişmelerin üzerinde biricik South Park’ımızın da nur topu gibi bir stüdyosu da var. South Park Digital Studios‘un yeni logosu da etkinlikle birlikte görücüye çıktı. Stan, Kyle, Cartman ve Kenny‘nin mini ikonlarının yer aldığı logo doğal olarak South Park ismine cuk oturmuş. Her iki South Park oyununu da bayıla bayıla oynayan birisi olarak üçüncü oyunla ilgili tüm güzel havadisleri merakla bekliyorum.