hava 19° Orta
DOLAR 23,2307 % % 7.69
EURO 25,0057 % % 7.89
GRAM ALTIN 1.450,84 % % 6,58
ÇEYREK A. 2.372,12 % % 6,58
BITCOIN 624.803 % 6.623

Playtonic, Lil Gator Game Beta Linklerine Tıklamayın Diyor

Playtonic oyuncuları Lil Gator Game'in beta davetiyesi olduğunu iddia eden mesajlara karşı uyardı. Bu yıl içerisinde çıkacak olan oyunun bir ......

Son Güncelleme :

15 Ağustos 2022 - 16:07

Playtonic, Lil Gator Game Beta Linklerine Tıklamayın Diyor

Playtonic oyuncuları Lil Gator Game’in beta davetiyesi olduğunu iddia eden mesajlara karşı uyardı. Bu yıl içerisinde çıkacak olan oyunun bir betası yok, dolayısıyla göreceğiniz beta davetiyeleri de oltalama linklerinden oluşuyor.

“Birilerinin Lil Gator Game için beta davetiyesi teklif ettiğinden haberdar olduk. Bunun SAHTEKARLIK olduğunu, Playtonic veya Lil Gator Game’den bu tür bir mesaj göndermediğimizi biliniz. Eğer böyle bir beta olsaydı bunu Twitter’dan duyururduk, başka kanallardan değil.

Lütfen bu mesajlarda bulunan linklere tıklamayın. Eğer Playstonic’ten olduğunu iddia eden şüpheli mesajlarla karşılaşırsanız lütfen bizi haberdar edin. Güvende kalın.”

Linke tıklayınca neler olduğunuysa paylaşmamış Playtonic 🙂

Birilerinin Lil Gator Game oyunu için beta sahtekarlığını girişmiş olması bana bir hayli ilginç geldi açıkçası, ama demek ki talibi çok.

“Geçen yıl Steam için demo hazırladığımızdan dolayı Lil Gator Game için beta test düzenlemeyeceğiz. Eğer bu durum değişirse yine Twitter ve Steam üzerinden duyururuz” diyor Playtonic.