24 Eylül 2023 Pazar

Mankenlerden rol çaldı: Julia Fox duefileye gelinlik giyip geldi!

HABER GİRİŞ

GÜNCELLEME

BENZER HABERLER

1980’lerin siyah önlükleri şimdilerde Paris sokaklarında moda oldu!

Evet, yanlış okumadınız,okul önlüğü !!!!! İlkokulun, evden çıkışın, milli eğitimle tanışmanın, yurttaşlığa evrilmenin, toplumsallaşmanın, yontulmanın ilk kostümüdür bu. Üniformaya, formaya varmadan öncenin kıyafetidir; çocukluğun, son çocukluğun kabuğudur. Şimdi Paris sokaklarında şık hanımların favori giyeceği...Bir de fiyatını duysanız! Adeta dudak uçuklatıyor....

Uzmanlar uyarıyor: Kötü kumaş kanser riskini artırıyor!

Kıyafetlerimizde kullanılan kumaşlar, üzerindeki boya artıkları ve kimyasallar, ter ve solunum yoluyla vücudumuzla temas ediyor ve sağlığımızı en az gıda maddelerindeki kimyasallar kadar etkiliyor. Peki kumaş seçerken nelere dikkat etmeliyiz ve hangi kumaşlardan uzak durmalıyız? Daima Forever Tekstil’in kurucuları Cenk Tezer ve İlyas Özdemir yanıtladı.

Kıvanç Tatlıtuğ’dan eşi Başak Dizer’e övgü dolu sözler! “Çok heyecanlandım…”

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer çifti, bir reklam projesinde birlikte rol aldı. Lansman sırasında muhabirlerin sorularını yanıtlayan Kıvanç Tatlıtuğ, projenin renkli kamera arkasını anlattı. Eşi Başak Dizer için "Dünyanın en iyi annesi ile çalıştığım için çok heyecanlandım" dedi.

Yeni trend sessiz lüks: Peki nasıl lüks modası yapılır!

"Gizli zenginlik" veya "sakin lüks" olarak da adlandırılan bu ölçülü ancak kaliteli giyinme tarzı, popüler kültürde büyük bir etki yaratıyor. Terimin ima ettiği gibi, sessiz lüks kavramı, göründüğünden çok daha derin anlamlar içeriyor.

Hollanda’dan gelen gurbetçinin ilginç kıyafet koleksiyonu

Hollanda’da yaşayan, tatil için memleketi Aksaray’a gelen gurbetçi Kadir Demir (64), renkli kıyafet tercihiyle dikkat çekiyor. Çevresinde 'Modacı Kadir' olarak tanınan Demir, sadece ayakkabılarının fiyatının 14 bin euro olduğunu belirtti.

PAYLAŞ

Oyuncu Julia Fox, gelinlik giyerek katıldığı New York Moda Haftası’na damga vurdu. Ünlü isimlerin ön sırada yer aldığı defilelerde, seçtikleri kıyafetler de her zaman dikkat çekici olurken, Fox’un tercihi herkesi şaşırttı. 

33 yaşındaki “Uncut Gems” filmi yıldızı, Wiederhoeft defilesine gelin olarak katıldı.
Dün New York’taki La Mama Experimental Theatre’da yapılan defilede Fox, beyaz mini elbisesinin üzerindeki uzun ve dikkat çekici duvağıyla boy gösterdi.

Oyuncu, kıyafetini beyaz opera eldiveni ve platform ayakkabılarla tamamlamıştı.

İtalyan-Amerikalı oyuncu Julia Fox, tanınırlığını bir dönem rap şarkıcısı Kanye West ile yaşadığı birliktelikle artırdı. Kim Kardashian’dan boşanan West’in birlikte görüldüğü ilk kişi Fox olmuştu.

“KADINLAR DAİMA BİRBİRLERİYLE YARIŞTIRILIYOR”

Fox, Kardashian ile benzer görünüme sahip oldukları şeklinde yapılan yorumlar hakkında konuşurken, “Kadınlar daima birbirleriyle yarıştırılıyor ve açık olan bir şey var ki, onların çift olarak 10 yıllık bir geçmişi var. Ben haddim olmayan konulara girmek istemiyorum” demişti.

West ile Fox’un ilişkisi sadece bir buçuk ay sürmüştü.  

spot_img