hava 20° Çoğunlukla Bulutlu
DOLAR 20,9783 %% 0.73
EURO 22,5975 %% -0.26
GRAM ALTIN 1.313,16 %% -0,69
ÇEYREK A. 2.147,02 %% -0,69
BITCOIN 27.150,70 %-0.135

Konami, Fransa Futbol Federasyonu İle Ortaklığını Duyurdu

Konami bugün, Fransız Futbol Federasyonu (FFF) ile çok yıllı bir ortaklık kurduklarını açıkladı. Bu partnerlik eFootball™ içinde ve dışında bir ......

Son Güncelleme :

11 Ağustos 2022 - 15:52

Konami, Fransa Futbol Federasyonu İle Ortaklığını Duyurdu

Konami bugün, Fransız Futbol Federasyonu (FFF) ile çok yıllı bir ortaklık kurduklarını açıkladı. Bu partnerlik eFootball™ içinde ve dışında bir dizi aktivasyonu içerecek.

KONAMI, ‘Fransız Milli Takımı’nın Resmi Futbol Video Oyunu Ortağı’ olurken, ortaklığın kendisi birçok farklı ticari, görüntü ve etkinleştirme hakkını kapsıyor.

Branding ve medya haklarının yanı sıra FFF’nin, diğer lisanslı ulusal oluşumların da yer aldığı bir dizi eSpor etkinliğine de dahil edileceği belirtiliyor.

Konami Digital Entertainment B.V.’nin Avrupa Başkanı Naoki Morita konuyla ilgili şunları söyledi:

‘KONAMI’de ortaklık ağımızı büyütme ve küresel, futbolu seven bir kitleye ulaşma hedefimizde oldukça iddialıyız. Fransa gibi futbola değer veren bir ülkenin ulusal federasyonu ile ortaklık yapmaktan son derece mutluyuz. Buna ek olarak kendilerinin önemli bir futbol tarihine ve prestije sahip oldukları gerçeği de bizim için çok önemli.

“eFootball™ serisi gelişmeye ve gelişmeye devam ediyor, bu nedenle Fransız Futbol Federasyonu’nu futbolu özgürleştirme yolculuğuna davet etmek çok heyecan verici.

Fransız Futbol Federasyonu Genel Müdürü François Vasseur şunları ekledi:

‘KONAMI’de ortaklık ağımızı büyütme ve küresel, futbolu seven bir kitleye ulaşma hedefimizde oldukça iddialıyız. Fransa gibi futbola değer veren bir ülkenin ulusal federasyonu ile ortaklık yapmaktan son derece mutluyuz. Buna ek olarak kendilerinin önemli bir futbol tarihine ve prestije sahip oldukları gerçeği de bizim için çok önemli. “eFootball™ serisi gelişmeye ve gelişmeye devam ediyor, bu nedenle Fransız Futbol Federasyonu’nu futbolu özgürleştirme yolculuğuna davet etmek çok heyecan verici’

‘Fransa Futbol Federasyonu, Konami’yi Fransız Milli Takımının resmi futbol Video oyun Ortağı olarak kabul etmekten mutluluk duyuyor.

Hem futbol hem oyun tutkunlarına en iyi deneyimleri ve eğlenceyi sunmak için biz de benzer bir tutkuya sahibiz.

Konami’nin dünya çapındaki varlığı, Fransız milli takımının daha geniş bir küresel kitleye ulaşmasını sağlarken uzmanlıkları da Fransız esporunun büyümesini hızlandırmak için harika bir fırsat’.