Glass Onion: A Knives Out Mystery’den İlk Fragman [Video] « Haberi Burada

25 Eylül 2022 - 20:17

Glass Onion: A Knives Out Mystery’den İlk Fragman [Video]

Oyuncu kadrosunda Chris Evans, Daniel Craig ve Ana de Armas gibi isimlere yer veren Knives Out (Bıçaklar Çekildi), devam filmiyle geri dönüyor …

Glass Onion: A Knives Out Mystery’den İlk Fragman [Video]
Son Güncelleme :

08 Eylül 2022 - 17:22

Oyuncu kadrosunda Chris Evans, Daniel Craig ve Ana de Armas gibi isimlere yer veren Knives Out (Bıçaklar Çekildi), devam filmiyle geri dönüyor. Netflix’in başlattığı yeni serinin ikinci filmi olacak Glass Onion: A Knives Out Mystery’den (Bıçaklar Çekildi: Gizemli Bir Serüven) ilk fragman bugün geldi.

Bugüne kadar adı gizli tutulan ikinci film, fragmanıyla ilk filmi sevenleri şimdiden heyecanlandırmayı başardı. Fakat film, ilk fragmanıyla birlikte vizyon tarihine ne yazık ki kavuşamadı. Bıçaklar Çekildi: Gizemli Bir Serüven’in ilk fragmanı şu şekildeydi:

Bıçaklar Çekildi: Gizemli Bir Serüven fragmanı:

Rian Johnson tarafından yazılan, yönetilen ve kendisinin yapımcılığını üstlendiği film, oyuncu kadrosunda Dave Bautista, Edward Norton, Ethan Hawke, Janelle Monae, Leslie Odom Jr., Jessica Henwick gibi isimlere yer verecek. Netflix, kesin bir yayın tarihi paylaşmasa da fragmanda ‘Bu Aralık’ta’ ifadelerine yer verdi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.