24 Eylül 2023 Pazar

Dizi-film platformu, ünlü komedyen Cem Yılmaz İmzalı filmin ilk görsellerini yayımlandı!

HABER GİRİŞ

GÜNCELLEME

BENZER HABERLER

Kevin Costner uzun süredir sürdürdüğü nafaka savaşını kazandı

18 yıllık eşi Christine Baumgartner ile boşanma kararı alan Kevin Costner, ödenecek nafaka nedeniyle eşiyle karşı karşıya gelmişti. Costner, nafaka davasını kazandı.

Masumlar Apartmanı’nın Neriman’ı Nişanlandı!

TRT 1 ekranlarının final yapmaya hazırlanan fenomen dizisi Masumlar Apartmanı'nın Neriman'ı Gizem Katmer, evlilik yolunda ilk adımı attı. Bir süredir sevgilisi olduğu bilinen fakat ilişkisini gizli tutmayı tercih eden 23 yaşındaki oyuncu, nişan pozlarını ...

O. T. Fagbenle Kimdir, Kaç Yaşındadır? O. T. Fagbenle Rol Aldığı Filmler

O. T. Fagbenle, Damızlık Kızın Öyküsü, Pat ve Lahana, Engelleyici gibi dizilerde seyirci karşısına çıkmıştır. O. T. Fagbenle Kimdir? İngiliz aktör, yazar ve yönetmen O. T. Fagbenle, 22 Ocak 1981 doğumludur. Fagbenle, The Handmaid's Tale'deki (2017-20...

Sanatla ilmek ilmek işlenmiş bir asır ömür! Büyük usta Yılmaz Gruda’ya veda

Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, şair, oyun yazarı ve tiyatro yönetmeni Yılmaz Gruda, 94 yaşında hayata gözlerini yumdu. 13 Temmuz'da doğum gününü kutlayan usta sanatçının hafızalarda ilmek ilmek sanatla işlenmiş bir asırlık ömrü kaldı. Yılmaz Gruda Kimdir?

Yapay zeka ile insan zihnine sahte anı yerleştirdiler

Araştırmacılar, ünlü filmlerin gerçekte hiç çekilmemiş olan sahte yeniden çevrimleri insanlara izleterek hatalı anılar oluşturabileceklerini tespit etti.Yakın zamanda hakemli bilimsel dergi Plos One'da yayımlanan araştırmada 436 kişilik bir gruba ...

PAYLAŞ

Milyonlara ulaşan Netflix platformu, merakla beklenen yeni filmi Do Not Disturb için fragmanı ve ilk görselleri paylaştı. Cem Yılmaz imzalı film, 29 Eylül’de tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te yayımlanacak.

Pandemi sebebiyle işsiz kalıp karaya dönen Ayzek, sessiz sakin bir otelde gece vardiyasında başladığı işinin ilk gecesinde konukların peşine takılarak umulmadık maceralara atılır. Hayatını bir düzene koyabilmek için attığı bu ilk adımda kendisini hiç beklemediği olayların merkezinde bulur. 

Kara Komikler serisinden tanıdığımız Ayzek’in dünyasına çok daha yakından tanık olacağımız Do Not Disturb, kadrosunda buluşturduğu sevilen ve başarılı oyuncularıyla da dikkat çekiyor.                    

Do Not Disturb Hakkında: 

Pandemi yüzünden işsiz kalan Ayzek iyice dibe vurmuştur. Nihayet sessiz sakin bir otelde iş bulur fakat daha ilk gece vardiyasında konuklar başına olmadık işler açar.

Senarist & Yönetmen: Cem Yılmaz

Oyuncular: Cem Yılmaz  (Ayzek), Ahsen Eroğlu (Suhal), Celal Kadri Kınoğlu (Bahtiyar), Özge Özberk (Saniye), Bülent Şakrak (Davut), Nilperi Şahinkaya (Peri), Mustafa Kırantepe (Cengiz), Zafer Algöz (Salih), Diren Polatoğlu (Çarli), Seda Akman (Dora), Can Yılmaz (Bahri), Selen Şenay (Hacer)

Yapımcı: Öner F. Işık

Yapım Şirketi: Fikir Sanat

Biz Kimiz?

Netflix, 190’dan fazla ülkede 238 milyondan fazla kullanıcıya farklı türlerde ve dillerde dizi, film, oyun ve çok daha fazlasını sunan dünyanın lider eğlence platformudur. Üyelerimiz sunduğumuz sonsuz seçenek arasında arzu ettiklerini istedikleri zaman, istedikleri yerde, istedikleri kadar izlemenin, duraklatıp kaldıkları yerden devam etmenin keyfini çıkarır; gönüllerince oyun oynayabilir ve üyelik planlarını diledikleri zaman değiştirebilir.

spot_img