Web sitemizde yer alan haber içerikleri izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.
Türkiye (Diğer) - U19 Elit B
12:30
Ümraniyespor
0 : 1
Gençlerbirliği
İngiltere - Lig 2
22:45
Crawley Town
22:45
Stockport County FC
İspanya - LaLiga 2
22:30
FC Andorra
22:30
SD Amorebieta
Fransa - Ulusal
23:00
FC Villefranche Beaujolais
23:00
Red Star FC
İtalya - Serie C, Grup C
22:30
Potenza Calcio
22:30
AZ Picerno
Portekiz - İkinci Lig
23:15
Vilaverdense FC
23:15
CF Os Belenenses
Rusya - 1. Liga
15:00
Chernomorets Novorossijsk
1 : 0
FC Shinnik Yaroslavl
15:00
Leningradets
0 : 4
FC Yenisey Krasnoyarsk
17:00
FK Khimki
1 : 3
FC Neftekhimik Nizhnekamsk
17:00
FC Tyumen
0 : 1
FC Alania Vladikavkaz
17:30
FK Akron Tolyatti
2 : 0
Sokol Saratov
18:00
FC SKA-Khabarovsk
2 : 0
Torpedo Moskova
18:00
PFK Arsenal Tula
0 : 0
FC Volgar Astrakhan
19:30
Rodina Moscow
1 : 0
PFC Kuban Krasnodar
19:30
FC Kamaz Naberezhnye Chelny
2 : 1
FC Dynamo-Makhachkala
Rusya - 2. Liga, Division A
14:00
FC Irtysh Omsk
14:00
FK Volga Ulyanovsk
14:00
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
14:00
Torpedo Miass
15:00
FC Avangard Kursk
0 : 2
Spartak Kostroma
15:30
FC Novosibirsk
15:30
FK Ufa
18:00
FC Metallurg Lipetsk
1 : 1
Rodina-2
18:00
Chayka Peschanokopskoye
1 : 0
FK Veles Moscow
18:00
FC Tekstilshchik Ivanovo
1 : 1
FC Kaluga
18:00
Khimik Dzerzhinsk
3 : 1
Dinamo Brjansk
19:00
SK Rotor
1 : 1
FC Murom
İskoçya - Reserve Ligi
17:00
Ayr United FC Reserves
0 : 3
Dunfermline Athletic FC
ABD - ABD MLS
02:00
Atlanta United FC
2 : 0
Orlando City SC
ABD - MLS Next Pro
00:00
Crown Legacy FC
1 : 1
Carolina Core FC
01:00
Houston Dynamo 2
1 : 2
Sporting Kansas City II
01:00
FC Cincinnati 2
1 : 1
Chicago Fire FC II
02:00
Saint Louis City SC 2
1 : 2
Colorado Rapids 2
03:00
Los Angeles Galaxy II
2 : 1
San Jose Earthquakes II
ABD - Ulusal Kadınlar Futbol Ligi
01:00
OL Reign
1 : 0
Washington Spirit
02:30
Angel City FC
0 : 1
Bay FC
Almanya Amatör - Bayanlar Bundesliga
21:30
Bayer 04 Leverkusen
21:30
1 FC Cologne
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi Bavaria
21:00
Bayreuth
0 : 0
Ansbach
Arjantin - Copa de la Liga
00:30
CA River Plate (Arg)
3 : 1
Gimnasia Y Esgrima La Plata
03:00
Estudiantes de La Plata
03:00
Boca Juniors
03:00
CA Banfield
0 : 0
CA Talleres de Cordoba
Arjantin - Premier Lig, Kadınlar
21:00
San Lorenzo de Almagro
21:00
Rosario Central
Arjantin - Primera C
21:30
CS Barracas
21:30
CA General Lamadrid
21:30
Centro Espanol
21:30
CA Victoriano Arenas
Arjantin - Primera Nacional
00:00
San Martin de Tucuman
2 : 0
CA Estudiantes
01:00
CA Patronato Parana
0 : 0
CA Guemes
Avustralya - Victoria NPL, Kadınlar
12:15
FC Bulleen Lions
1 : 2
Essendon Royals SC
Bahreyn - Federasyon Kupası
21:45
AL-SHABBAB
21:45
AL-MUHARRAQ SC
21:45
Manama Club
21:45
Al-Riffa SC
Brezilya - Carioca
00:30
Botafogo FR RJ
2 : 1
Sampaio Correa FE RJ
Brezilya - Catarinense
00:00
CN Marcilio Dias SC
0 : 0
Brusque FC SC
01:30
Criciuma EC SC
2 : 1
Hercilio Luz SC
Brezilya - Mato-Grossense
00:00
Luverdense EC MT
0 : 1
Cuiaba EC MT
Brezilya - Mineiro
01:00
America FC MG
2 : 1
Atletico Mineiro MG
Brezilya - Paranaense
01:30
Maringa FC PR
2 : 0
Coritiba FC PR
Brezilya - Paulista Serie A1
00:00
Sao Paulo FC SP
1 : 1
Gremio Novorizontino SP
02:15
Santos FC SP
0 : 0
Associacao Portuguesa de Desportos SP
Ekvador - LigaPro Primera A
02:00
CD El Nacional
0 : 1
CS Emelec
El Salvador - Premier Lig, Kapanış
00:00
Once Deportivo de Ahuachapan
1 : 1
CD Fuerte San Francisco Morazan
00:30
CD Luis Angel Firpo Usulutan
3 : 1
CD Platense Municipal Zacatecoluca
El Salvador - Segunda Division
00:00
Tiburones de Sonsonate
1 : 2
CD Inca
00:00
CD Titan
4 : 2
CD San Pablo Municipal
00:00
CD Fuerte Aguilares
0 : 1
FC Los Laureles
Fas - Botola Pro D1
01:00
Rs Berkane
2 : 0
Fus Rabat
01:00
CA Youssoufia Berrechid
0 : 0
Wydad AC
01:00
Ittihad Tanger
0 : 1
Hassania Union Sport Agadir
Fas - Botola Pro D2
01:00
Ittifaq Marrakech
1 : 1
Stade Marocain
01:00
Olympique Club Of Khouribga
4 : 2
JS Massira
01:00
Union Sportive Musulmane Oujda
1 : 0
Chabab Atlas Khenifra
01:00
Wydad Fes
1 : 0
Olympique Dcheira
Gana - Premier Lig
21:00
Hearts of Oak
0 : 0
Heart of Lions
Guatemala - Liga Nacional, Kapanış
00:00
Deportivo Achuapa
1 : 2
CSD Coban Imperial
Hindistan - I-Ligi
16:30
Inter Kashi FC
5 : 4
Aizawl FC
İngiltere Amator - Premier Lig 2
16:00
Sunderland
16:00
Newcastle United FC
22:00
Reading FC
22:00
Norwich City FC
22:00
West Bromwich Albion
22:00
Manchester United FC
İngiltere Amator - Professional Development Ligi
16:00
Crewe Alexandra
2 : 4
Burnley FC
İsrail - Ulusal Lig
20:00
FC Kafr Qasim
20:00
Ironi Tiberias
20:00
Ihud Bnei Shefa-Amr
20:00
Maccabi Herzelia
20:00
Maccabi Kabilio Jaffa
20:00
Sektzia Ness Ziona FC
20:00
Hapoel Nof Hagalil FC
20:00
Hapoel Acre FC
Katar - QFA Kupası
21:30
Al Shahaniya
21:30
AL Waab
21:30
Al-Sailiya
21:30
Al Mesaimeer
Kazakistan - Kazakistan Kupası
08:00
Okzhetpes Kokshetau
2 : 2
Khan Tengri FC
10:00
Akas FC
1 : 1
Irtys Pavlodar
11:00
Yassi Turkestan
0 : 3
Taraz
14:00
FK Arys
14:00
FK Kaspii Aktau
Kolombiya - Liga Femenina
00:00
Millonarios FC
1 : 0
Csdc de Pereira
00:00
Asociacion Deportivo Pasto
0 : 3
America de Cali Sa
03:00
Asociacion Deportivo Cali
3 : 0
Llaneros FC
Kolombiya - Primera A, Apertura
00:10
AD Cali
0 : 1
Boyaca Patriotas FC
02:20
Fortaleza FC
0 : 0
America de Cali
04:30
CS Deportes Pereira
2 : 1
Rionegro Aguilas
Kosta Rika - Liga de Ascenso, Clausura
00:00
Limon Black Star
3 : 2
CD Escorpiones Belen
Kosta Rika - Premier Lig, Kapanış
00:00
Sporting FC
00:00
LD Alajuelense
01:00
Cartagines
01:00
Santos
Meksika - Liga de Expansion MX, Kapanış
04:05
Club Atletico La Paz
1 : 1
CF Correcaminos UAT
Meksika - Liga MX, Kadınlar, Kapanış
04:05
CD Guadalajara
2 : 1
Club America
Meksika - Liga MX, Kapanış
02:00
Atlas FC
1 : 2
CF Monterrey
04:00
Deportivo Toluca FC
3 : 0
Pumas Unam
04:00
Atletico San Luis
2 : 1
CF Pachucha
Meksika - Liga Premier Serie A
00:00
Coras Tepic
0 : 1
Real de Arteaga FC
02:00
Tampico Madero FC
6 : 0
CA San Juan de Aragon
Nikaragua - Premier Lig
01:00
Managua FC
1 : 0
CD Ocotal
04:00
CD Walter Ferretti
2 : 1
Indigenas de Matagalpa FC
04:00
Real Esteli FC
3 : 0
Unan Managua
Norveç - Toppserien,Bayanlar
21:00
Vaalerenga Oslo
0 : 1
Stabaek IF
Panama - Liga Panamena de Futbol, Açılış
00:00
Tauro FC
1 : 2
Herrera FC
02:15
Veraguas United FC
1 : 1
AF Sporting San Miguelito
Paraguay - Division de Honor, Açılış
00:40
Nacional Asuncion
0 : 1
Tacuary Asuncion
03:00
Club Guarani
1 : 2
Sportivo Trinidense
Polonya - I Liga
20:15
LKS Lodz II
20:15
Hutnik Krakow
Romanya - Liga 1
18:30
FC Uta Arad
4 : 3
SC FC Voluntari
21:30
Petrolul Ploiesti
21:30
Fc U Craiova 1948
Şili - Premier Lig
00:00
Palestino
0 : 0
Deportes Union La Calera
02:30
CD Universidad Catolica
0 : 0
Audax Italiano
Şili - Primera B
00:00
Union San Felipe
1 : 2
Santiago Wanderers
00:00
CD Santa Cruz
1 : 2
Deportes Recoleta
Şili - Segunda Division
00:00
General Velasquez
1 : 3
Provincial Osorno
Uluslararası Gençlik Ligi - U17 Bayanlar Avrupa Şampiyonası Elemeler