Bethesda, Bir Efsaneyi Küllerinden Diriltti! « Haberi Burada

25 Eylül 2022 - 21:40

Bethesda, Bir Efsaneyi Küllerinden Diriltti!

Büyük oyun stüdyoları son yıllarda pek çok eleştirinin odağı konumunda. Fakat zaman zaman hepimizi memnun edecek haberler ile karşımıza …

Bethesda, Bir Efsaneyi Küllerinden Diriltti!
Son Güncelleme :

08 Eylül 2022 - 15:22

Büyük oyun stüdyoları son yıllarda pek çok eleştirinin odağı konumunda. Fakat zaman zaman hepimizi memnun edecek haberler ile karşımıza çıkabiliyorlar. İşte o haberlerden biri son dönemde spot ışığını bir kez daha üstüne çeken Bethesda’dan geldi. Stüdyo, efsanevi oyunlarından birinin sunucularını açıyor.

Bahsi geçen efsanevi oyun Wolfenstein: Enemy Territory. Geçmişin tozlu raflarından çıkan bu efsanevi FPS, döneminde CoD 2 gibi ikonik oyunlar ile kafa kafaya çarpışmıştı. Uzun süredir kapalı olan sunucular sonunda tekrar faaliyete geçiyor. Hatta oyunu da Steam üzerinden ücretsiz şekilde edinebilirsiniz.

Oyunun yapımcısı id Software, yaptığı açıklamada oyunun modlar ile hayatına devam ettiğinin altını çizerken pek çok oyuncunun nostaljik tecrübeyi istediğini ifade etmiş. Bu sebeple orijinal 6 haritayı ve kuralları oynayabileceğiniz yeni sunucular aktif hale gelmiş durumda. Ee, ne bekliyorsunuz?!

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.